Hakkımızda

Yesa Elektronik

Şirket Politikamız

 Beyaz eşya sanayii için çalışan işletmemiz sektörün gelişen taleplerini karşılamanın ötesinde ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek için İnovasyon çalışmaları yapmakta AR GE faaliyetlerini sürdürmektedir.

İşimizin müşteri ve çalışan memnuniyetinden geçtiğini biliyor, geliştirmenin yollarını arıyoruz .

İşimizin de ürünümüzün de insan hayatını doğrudan etkilediğini biliyoruz. Faaliyetlerimiz sırasında uygunluk yükümlülükleri ve uygulanabilirlik şartları karşılamaya, Ürün güvenliği kadar iş sağlığı ve güvenliğine de gerekli özeni gösteriyoruz.

Farklılıkları zenginlik kabul ediyor, her türlü ayrımcılığı reddediyoruz.

Kaynakların sınırlı olduğunu ve kirliliğin insanlık problemi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ürün gelişimi kadar kaynakları verimli kullanmanın, kirliliği azaltmanın da iklim değişikliği hızını azaltmanın da yollarını arıyoruz.

Uyguladığımız yönetim sistemleri ile sürekli kendimizi geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsiyoruz.

GENEL MÜDÜR

 

Yesa Elektronik; gaz ateşleme sistemleri ve gaz güvenliği konusunda öncü bir firmadır. Teknik inovasyonla yüksek kalite standartlarını birleştiren, uzmanlık alanında pazar ihtiyaçlarını ve eğilimlerini öngören firmamız, teknik anlamda da müşterilerine çözüm ortağı olmayı amaç edinmiştir.

Ar-Ge tarafından geliştirilmiş olan ürün çeşitliliğimiz, tüm ocak ve fırın ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydedir. En uygun ateşleme sistemini oluşturabilmek için müşterilerimize; ürünlerini geliştirme sürecinde destek sağlamaktayız.

Müşteri odaklılık: Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olmak, müşteri taleplerini anında öğrenip; uygulamaya koymak ve ürünlerimizle ilgili müşteri beklentilerini tam olarak karşılamak.

Kalite odaklılık: Ürünlerin; müşteri teknik şartnamelerine uygunluğunu sağlamak için gerekli alt yapı ve çalışma ortamını oluşturmak.

Müşterilerimizin; şartlarına ve beklentilerine uygun, ulusal ve uluslararası standartlarda kaliteli ürünler sunarak memnuniyetlerini arttırmak.

İnovatif: Mükemmelliği tek standart olarak kabul eden, buna ulaşabilmek için çalışanlarının gelişimini ve yaratıcılığını destekleyen firmamız; sürekli iyileştirmeyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir.

Yesa Elektronik; inovasyonu bir kurum kültürü olarak seçmiştir. Faydaları ölçülebilen sonuçlar elde etmek, rekabetçi olabilmek ve katma değer yaratabilmek amacıyla inovasyonda sürekliliği sağlamaktayız.

İş ahlakı: Disiplinli, heyecanlı, çalışkan, başarı odaklı ve takım ruhuna sahip olmak. Karşılıklı güvene dayalı, dürüst, samimi, saygın ilişkiler kurmak ve sürdürmek. Hızlı ve etkin kararlar almak ve uygulamak.

Çalışan odaklılık: Çalışanlarının gurur duyacağı bir şirket olmak için çalışan memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak, kendilerini geliştirmeleri için gerekli imkanları yaratır, aynı hedefe koşan takımımızın performansını takdir ederiz.

Sürdürülebilirlik: Gelecek nesillere sürdürülebilir ve yaşanılacak bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.

Üretim Kalite
Sertifikalarımız

TRB International
TÜV Rheinland
VDE